Mama, żona - kobieta blog - Zapraszam na opinię o książce pt.: „Słodka bajka”

 
W książce poznamy dwa królestwa – królestwo słodkości i królestwo słonych smakołyków. W jednym wszystko jest słodkie, ciasta, ciasteczka, czekoladki to codzienność. Mieszka tam król, królowa i ich jedyny syn, który pewnego dnia traci smak. Nic mu nie smakuje, nic nie działa by smak powrócił. Rodzice są załamani, a ostatnią deską ratunku jest pomysł na znalezienie królewny, która przyniesie potrawę tak smaczna, że posmakuje ich synowi. Drugie królestwo to słone smaki, ogórki, paluszki i wszystko inne. Oba królestwa nie przepadają za sobą. Poznamy również królewnę – wspaniałą, ale nieumiejącą gotować. Jak jej się uda pogodzić oba królestwa smaków? Jakie będą tego efekty? Czy książę odzyska smak?
 
 
 
Książka, do której nie można siadać głodnym i to nie zależnie czy czytamy dziecku czy starszak robi to sam. Zdecydowanie słodkości są przy niej mile widziane albo, chociaż paluszki do pochrupania.
 
Sama historia jest bardzo ciekawa, zrozumiała i wciągająca. Amelka czytała ją samodzielnie, bardzo jej przypadła do gustu.
 
 
 
Książka jest kolorowa. Proste, kolorowe ilustracje, które na niektórych stronach tworzą całą stronę (tekst jest na ilustracji) zdecydowanie są ładne i ciekawe.
 
Amelka twierdzi, że książkę warto przeczytać i zdecydowanie poleca.
 
 
Zalety:
 
· Ciekawa.
· Wciągająca.
· Proste, kolorowe ilustracje.
· Zrozumiały tekst.
 
 
 
Wady:
 
BRAK
 
 
 
Moja ocena – 10\10
 
Link:http://anka8661.blogspot.com/2018/04/wydawnictwo-alegoria-ksiazka-pt-sodka.html
 

Recenzowany produkt

Słodka bajka

Słodka bajka

Joanna Jagodzińska

Dane o produkcie

  • Format: 210 x 210 mm
  • Oprawa: miękka
  • ISBN: 978-83-62248-54-4
  • Wydanie: I, 2018

Ocena czytelników

Cena: 12,00 zł brutto