Magia Serbithów autorstwa Małgorzaty Lisińskiej

Już od piątku na Międzynarodowych Targach Książki w Białymstoku, będzie można zakupić nową powieść fantazy!

 

– Pij, Ardinie. Musisz pić – wyszeptała. Słodki, uwodzący głos brzmiał w jego myślach, zmuszał do uległości. Posłuchał go po chwili wahania. Liznął krzepnącą kałużę. I jeszcze raz, i jeszcze. Zlizywał krew Seirin, słuchając jej nakazujących myśli. Wreszcie krew przestała płynąć, a dziewczyna, jak martwa, osunęła się na podłogę.

Ardin zawył. Zaczęła się przemiana.

 

 

Kto powiedział, że nieumarli nie mają uczuć, nie odczuwają emocji, nie tęsknią? Czy uczynek wydający się przejawem najwyższego okrucieństwa może wynikać ze szlachetnych pobudek? Czy syrena, której obca jest miłość, może nie tylko pragnąć, ale i pokochać? Dlaczego Werten władca nieumarłych wyrządził trójce rodzeństwa: Dorenowi, Ardinowi i ich siostrze Thierre tak straszną krzywdę? Czy jego córka Seirin naprawdę chce im pomóc, czy też jej działania mają głęboko ukryty podtekst? I jakie jest przeznaczenie dzieci rodu Gardhehare? Wiele pytań, a odpowiedź oczywiście na łamach tej mrocznej i… bardzo, ale to bardzo, zmysłowej, namiętnej opowieści.   

 

 

"(...)będziecie mogli poznać bohaterów Magii Serbithów. Chociaż wychodzi dopiero teraz, to moja pierwsza książka. Mam więc do niej ogromny sentyment, a w związku z tym nadzieję, że i Wam się spodoba."

Małgorzata Lisińska, autorka

 

"Z przyjemnością udostępniamy zapowiedź Wydawnictwo Alegoria – powieść, której Autorką jest Małgorzata Lisińska. Pojedyncze dni dzielą nas od premiery na VIII Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku. Zapraszamy do odwiedzin, zakupów i lektury."

Casopismo Silmaris

 

Sprawdźcie sami!