There seems to be an error with the player !

Warszawskie Targi Książki

1.jpg
Radio Plus
 
facebook

o wojtku okladka internet low

 

Tytuł: O Wojtku z planety Uran
Autorzy: Agnieszka Dydysz, Antoś Oniśko

Projekt okładki: Magdalena Golec-Żółcik

Ilustracje: Beata Kulesza-Damaziak, Tomasz Manowski
format: 165 x 245
objętość: 94 strony
oprawa: twarda
Wydanie I, Warszawa 2016
ISBN 978-83-62248-73-5
cena 29,90 zł

 

150 lat to wcale nie tak dużo, gdy się jest mieszkańcem planety Uran. A tyle właśnie ma Wojtek, który aż stamtąd przyleciał na Ziemię. Tu zaprzyjaźnił się z pięcioletnim Antosiem, króliczkiem i całym stadem nietoperzy mieszkających w zoo.  
Czy małemu przybyszowi z planety Uran spodoba się u nas? Jakie przygody czekają go na Ziemi? Musicie o tym koniecznie przeczytać!
Przekonacie się przy tym, jak fascynujące jest poznawanie świata, także tego wokół nas, oraz jak ważna jest przyjaźń i serdeczność. I dlaczego ziemskie jedzenie jest takie smaczne…
I musicie jeszcze wiedzieć, że Antoś istnieje naprawdę. To właśnie on opowiedział swoim rodzicom o Wojtku, a jego mama tę historię opowiedziała nam. Czy to nie wspaniałe?

 

Chciałbym spędzić na planecie Uran długie wakacje razem z Wojtkiem i moimi wnukami: Aaronem, Mają, Adasiem, Jadzią i dorosłą już Leną. Każdy z nas czasem czuje się... kosmitą. Lepiej mieć wtedy obok siebie bliskie osoby. Andrzej Seweryn, aktor

 

Czy na pewno masz czas? Bo od tej książeczki trudno się oderwać. Jacek Santorski, psycholog, psychoterapeuta

 

Nieziemska historia - w sam raz na GILgotki Kosmiczne! Agnieszka Gil, pisarka, popularyzatorka kultury.

 

Polecam z całego serca; kosmicznie piękna opowieść o niezwykłej przyjaźni! Dorota Schrammek, pisarka, popularyzatorka czytelnictwa wśród dzieci i dorosłych.   

 

Humor, wartka i wciągająca akcja, zabawny i charakterystyczny główny bohater to atuty książeczki. Zespół Pedagogiczny z Ogniska Wychowawczego „Praga” im. K. Lisieckiego „Dziadka”

 

70% przychodów ze sprzedaży tej książki zostanie przekazane na Fundację “Pomóżmy Dzieciom” (status opp, KRS 0000130515), które głównym celem jest pomoc dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.
 

 

www.pomozmy-dzieciom.org.pl www.facebook.com/FundacjaPomozmyDzieciom

 

Partnerzy wydania: Activ sp. z o.o. Fundacja Humanites, Fundacja BGŻ BNP Paribas, A+E Networks Poland, Extor S.A., Provident Polska S.A., Heidelberg sp. z o.o., Momentum Trainers Group sp. z o.o.