Wygraj książkę "Magia Serbithów"

Koniec: 2019-04-26

Dziś do wygrania specjalna propozycja dla fanów książek fantasy. Magia Serbithów to najnowsza książka Małgorzaty Lisińskiej. Powieść ukazała się w kwietniu nakładem Wydawnictwa Alegoria.

Magia Serbithów to niezwykła historia o magii i miłości, która spodoba się każdemu czytelnikowi fantastyki. Dlaczego nikt nie zastanawia się nad tym, co tak naprawdę czują nieumarli? Czym jest dobry, a czym zły uczynek? Czy syrena może kogoś pokochać prawdziwą miłością? Dlaczego władca nieumarłych, Werten, wyrządził straszną krzywdę trójce rodzeństwa? Czy jego córka, Seirin, naprawdę chce pomóc rodzeństwu, czy też jej działania mają głęboko skrywany podtekst? I jakie jest przeznaczenie dzieci z rodu Gardhehare? Na te pytania w swojej opowieści odpowie Małgorzata Lisińska.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Magię Serbithów do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

FORMULARZ KONKURSU