There seems to be an error with the player !

Warszawskie Targi Książki

3.jpg
Radio Plus
 
facebook

 

Wojsko Polskie w medalierstwie Józefa Gosławskiego i w kolekcji medali Centralnej Biblioteki Wojskowej

 

Wystawa w Centralnej Bibliotece Wojskowej (16.12.2010-15.01.2011) była kolejną okazją do spotkania z dziełami Józefa Gosławskiego. Mówią one o nim wiele zarówno jako artyście, jak i człowieku. Z pewnością jednak o wiele więcej można się o nim dowiedzieć i zapoznać  z o wiele szerszym spektrum jego twórczości , biorąc do ręki album „Józef Gosławski. Rzeźby, monety, medale”. Nasza książka stanowiła jeden z elementów wystawy.

Zobacz zdjęcia

Almodovar w Polsce !

 

 

Targi przedszkolaka

 

Tak bawiliśmy się, promowaliśmy i sprzedawaliśmy na Targach Przedszkolaka, które odbyły się w dniach 27 -28 listopada w Centrum MT Polska, ul. Marsa 56c w godzinach 10.00 - 17.00.

 Nasz autor, Marek Mętrak – człowiek orkiestra, który nie dość że napisał śliczne wiersze o kotach, psach i myszach, to jeszcze je cudnie zilustrował – uczył dzieciaki rysowania nie tylko tych tytułowych stworzeń, bo nagle zaczęły powstawać słonie, żyrafy i inne czworonogi.

Autora wspierały cztery czarne koty, które tańczyły, śpiewały i przyciągały uwagę do stoiska, gdzie można było  otrzymać autograf Pana Marka i kupić nie tylko jego książkę. Było wesoło i kolorowo!

Zdjęcia

Więcej artykułów…